Baba Metal

Baba Metal Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Mağazası Adana / Çukurova 'dadır. Ürünlerimiz Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerine, kargo ve diğer nakliye araçlarıyla, adresinize teslim edilir.Kalitenin ve güvenin adresi Baba Metal sizlere hizmet vermeye devam ediyor...Trendyol'daki Mağazamızda ürünlerimizi incelediniz mi ?Bilgi almak için Kurumsal, hızlı sipariş hattımızı arayabilirsiniz, whatsapp üzerinden mesajlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz...İlginiz için teşekkürler...

Firmamız, Baba Metal Endüstriyel Mutfak Ekipmanları İthalat İhracaat Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi olarak 2015 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Baba Metal, endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe ihtiyaç ve talepler doğrultusunda mutfak ürünleri satışı gerçekleştirmektedir. Kalite ve güvenden ödün vermeden faaliyet gösteren firmamız emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız otel, restoran, kafe, okul, hastane, fabrika ve benzeri işletmelerin mutfağında yer almaktadır.

Ürün grupları arasında soğutucu cihazlar, pişirici cihazlar, mutfak yardımcı ekipmanları, set üstü ürünler, bulaşıkhane ekipmanları, sahra mutfakları yer almaktadır. Sektöre değer katan dünyanın önde gelen firmaları ile iş birliği yaparak ihtiyaç duyulan ürünlerin ithalatını da gerçekleştirmekte ve bu ürünlerin hem yurt içi hem de yurt dışı satışını gerçekleştirmektedir.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

Scroll to Top